Kebab Ankara Warszawa

Ankara Kebab jest dla Was od 2006 roku. Miło, że okazali nam Państwo zaufanie co jest dla nas powodem dumy, jak i ogromnym zobowiązaniem.

Cały czas doskonalimy się dla Was, żeby zaspokoić najdelikatniejsze podniebienia. Wszystko to w orientalnym smaku i klimacie.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji, która zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie.

Ankara jest stolicą Turcji od 1923 roku. Jest drugim co wielkości miastem po Stambule położonym w centralnej Turcji nad rzeką Enguri.

Mieści się tam siedziba rządu tureckiego oraz wszystkich ambasad. Miasto jest położone w najsuchszym miejscu Turcji i otoczone jest przez jałowe stepy. Posiada ogromne Mauzoleum Ataturka – pierwszego prezydenta Republiki Tureckiej „ Ojca Turków”.

  Ankara Mokotów - Zadzwoń
UWAGA:W związku z panującą pandemią koronawirusa COVID-19, wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, restauracja Ankara będzie realizowała dostawy do domu (dowóz bez zmian i ograniczeń) oraz odbiór osobisty w lokalu na Mokotowie (ul. Obrzeżna 7A). Nasi pracownicy zostali przeszkoleni i zachowują wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny, związane z zaleceniami państwowymi w kwestii przeciwdziałania rozprzestrzeniania wirusa.
Hello. Add your message here.