Kebab ANKARA ul.Obrzeżna 7A lok. U7

Jeśli mają Państwo ochotę spróbować oryginalnych tureckich potraw, to zapraszamy do restauracji ANKARA położonej przy ulicy Obrzeżnej 7A na Mokotowie.

Wnętrze lokalu przypomina orientalne miejsce znane z wakacyjnych podróży, a turecka muzyka wprowadza w doskonały nastrój.

W tak przyjemnej atmosferze serwujemy pyszne jedzenie z menu, w którym znajdują się tradycyjne kebaby z mięsa baraniego oraz drobiowego, polane aromatycznym sosem czosnkowym lub pikantnym.

Posiłki podajemy w cieście naleśnikowym lub chrupiącym pieczywie tureckim. Dania są podawane w mniejszych jak i większych porcjach, które zaspokoją każdy głód.

Jedzenie w naszej restauracji oferujemy na miejscu i w dostawie. Wystarczy zamówić wybrane potrawy aby cieszyć się nimi już po kilkudziesięciu minutach we własnym domu lub biurze.

Dostawa GRATIS od 70 zł na terenie Mokotowa

*Dostawa przy zamówieniu poniżej 70 zł - 5 zł

Wirtualny spacer

Galeria zdjęć

  Ankara Mokotów - Zadzwoń
UWAGA:W związku z panującą pandemią koronawirusa COVID-19, wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, restauracja Ankara będzie realizowała dostawy do domu (dowóz bez zmian i ograniczeń) oraz odbiór osobisty w lokalu na Mokotowie (ul. Obrzeżna 7A). Nasi pracownicy zostali przeszkoleni i zachowują wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny, związane z zaleceniami państwowymi w kwestii przeciwdziałania rozprzestrzeniania wirusa.
Hello. Add your message here.